Ćwiczenie na powiększanie penisa

 najskuteczniejsze tabletki na wzrost penisa

Ćwiczenia warto rozpocząć od posmarowania penisa środkiem nawilżającym dostępnym w każdej aptece.

Nawilżenie skóry zapobiegnie obtarciom oraz w znaczny sposób może ułatwić wykonywanie podanych ćwiczeń. Zarówno Twój penis jak i dłonie powinny być mocno nasmarowane. Jeślibyś jednak ćwiczenia te wykonywał pod prysznicem pamiętaj aby narządy oraz dłonie mocno namydlić. Na początek zanim przystąpisz do ćwiczeń okładaj penisa ciepłym kompresem, pomaga to rozszerzyć jego naczynia krwionośne. Jednak nie powinieneś zbyt mocno podgrzewać jąder, gdyż pracują one dobrze w temperaturze niższej niż temperatura ciała. To dlatego są umieszczone są na zewnątrz organizmu mężczyzny.

Pierwsze ćwiczenie jakie powinieneś wykonać to rozciąganie, po dłuższym czasie pomaga ono wydłużyć penisa. Penisa obejmij w trzy pierwsze palce z drugiej strony podtrzymując go kciukiem. Gdy uchwyt jest dobry zacznij lekko rozciągać penisa. Rozciąganie nie powinno powodować bólu, pamiętaj żeby nie działać szybkimi ruchami. W momencie rozciągania zatrzymaj się na kilka sekund, powtórz to ćwiczenie kilkanaście razy. Po zakończeniu ćwiczenia potrząśnij penisem,by przywrócić w nim pełne krążenie. Ćwiczenie to wykonuj kilka razy codziennie każdego dnia.

Kolejne ćwiczenie to wzmacnianie mięśnia Kegla znajdującego się w okolicach gruczołu prostaty.
Ćwiczenie to pomaga utrzymać wytrysk, a umiejętność ta czasem jest dużo ważniejsza od wielkości penisa, gdyż pozawala kochać się z kobietą dowolną długość czasu.
Ćwiczenia na mięśnie kegla są bardzo proste, wystarczy go napinać i puszczać.

Z czasem długość skurczu możesz wydłużyć,a gdy będziesz potrafił utrzymać skurcz mięśnia kegla 2 minuty rezultaty będą już widoczne.

Wykonywanie tego ćwiczenia jest bardzo dyskretne, możesz je wykonywać w pracy czy też jadąc autobusem.
Kolejne ćwiczenie to tak zwane dojenie i polega ono na złapaniu swojego penisa palcem wskazującym i kciukiem. Zacznij od podstawy prącia, następnie przesuwaj okrąg stworzony z palców w kierunku żołędzia.

Gdy dojedziesz do główki zatrzymaj się i w tym samym momencie uchwyć penisa u podstawy drugą dłonią i wykonaj to ćwiczenie tak samo jak to wcześniejsze. Istotą tego ćwiczenia jest przesuwanie krwi do główki. Ćwiczenie to wydłuża penisa i jednocześnie powoduje, że żołądź staje się większy.
Przed jego wykonaniem należy nasmarować penisa tak jak to zostało opisane we wcześniejszym ćwiczeniu.

skuteczne-powiekszanie-penisa

© 2012-2013 PowiekszaniePenisaxl.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.