Czy Johimba lekarska na potencję jest bezpieczna?

 dżluższa erekcja

Matka Natura przychodzi na pomoc mężczyznom, którzy cierpią z powodu problemów z potencją, erekcją lub też gdy ich penis jest zbyt małych rozmiarów. Na rynku dostępne są tabletki o różnym działaniu i składzie. Każda firma produkująca tabletki tworzy swoją własną, unikalną recepturę, zatem nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przechodząc przez proces wybierania i podejmowania decyzji o kupnie produktu danej firmy z pewnością należy przyjrzeć się ich składnikom.
Wybierając produkt należy sprawdzić, czy receptura zawiera syntetyki albo sztuczne substancje, które znajdują się na liście niebezpiecznych substancji stworzonej przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Jeśli w składzie występuje na przykład Johimba lekarska, należy bardzo gruntownie przemyśleć kupno tego produktu, gdyż roślina ta może okazać się w efekcie obciążająca dla organizmu, a szkodliwe skutki uboczne mogą znacznie przewyższyć zalety. Ten afrodyzjak jest tradycyjnie stosowany w Afryce tropikalnej jako środek pobudzający i wzmacniający sprawność seksualną mężczyzn. Johimba rozszerza naczynia krwionośne prącia oraz pobudza ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym Pomaga ona tym mężczyznom, u których problemy z erekcją są natury psychologicznej (przedłużający się stres jest dobrym przykładem). W nowoczesnym ziołolecznictwie wyciągi z kory używane są w regulacji oddawania moczu, w leczeniu impotencji oraz oziębłości płciowej. Zioło to działa również przeciwnadciśnieniowo oraz zmniejsza zmęczenie. Jednak, aby wykorzystywać lecznicze właściwości tego zioła należy wykazać się wielką ostrożnością, gdyż samoleczenie może okazać się niebezpieczne, zwłaszcza dla osób z niskim ciśnieniem krwi, chorujących na serce i nerki jak i dla diabetyków. Co istotne, niebezpieczne może być łączenie johimbiny z lekami antydepresyjnymi, benzodiazepinami i sympatykomimetykami. Skutki uboczne, które mogą się pojawić to nadpobudliwość, drażliwość oraz ataki lęków.

Nie oznacza to, że nie należy jej spożywać, gdyż pomogła już ona wielu mężczyznom. Jednak jak każda substancja aktywnie czynna dla jednych osób może być ona zbawienna, a innym może wyrażnie zaszkodzić. Dlatego czytajmy przeciwskazania do stosowania leków i nie przekraczajmy zalecanej dawki preparatu.

skuteczne-powiekszanie-penisa

© 2012-2013 PowiekszaniePenisaxl.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.