[Nie]Wstydliwa męska dolegliwość

 przedłużyć stosunek

Przedwczesny wytrysk to męska dolegliwość, która polega na zbyt wczesnym i niekontrolowanym wytrysku. Dysfunkcja ta dotyka sporej grupy mężczyzn, bo aż 25-30% męskiej populacji. Dla mężczyzn tych problemem staje się wyćwiczenie pewnego stopnia kontroli nad wytryskiem. Co ciekawe, dolegliwość ta dotyka zarówno starszych jak i młodszych mężczyzn. Dysfunkcja ta należy do najczęściej spotykanych problemów seksualnych wśród mężczyzn. Warto pamiętać, że taka sytuacja sporadycznie ma prawo przytrafić się każdemu mężczyźnie a problemem staje się gdy zaczyna się częściej powtarzać.

Przedwczesny wytrysk może dotykać i wpływać na wiele aspektów współżycia seksualnego łącznie z czerpaniem przyjemności z seksu. Sytuacja, gdy mężczyzna nie potrafi powstrzymaćz swojego wytrysku przez odpowiednią ilość czasu rodzi niezadowolenie partnerki, a co za tym idzie samego mężczyzny. Co więcej, przedwczesny wytrysk jest często powodem utraty popędu seksualnego mężczyzny i może wpłynąć na jego psychikę oraz poczucie bezsilności.

A co się dzieje z kobietą w obliczu takich trudności? Kobiety nie przeżywają orgazmów, mogą stać się oziębłe oraz mogą po prostu przestać odczuwać potrzebę zbliżenia z partnerem. W skrajnych przypadkach przedwczesny wytrysk może powodować rozłączenie par.

Pierwsze seksualne wytryski przeważnie występują się podczas stosunków seksualnych w okresie dojrzewania. Dzięki zbieraniu doświadczenia we współżyciu seksualnym, mężczyzna ma szansę nauczyć się w pełni kontrolować wytrysk nasienia. Brak tej kontroli może być spowodowany również innymi czynnikami jak niepokój, poczucie winy, strach przed odrzuceniem.
Co ciekawe przedwczesny wytrysk bardzo rzadko jest wywoływany przez fizyczną chorobę, a większą rolę odgrywa tu psychika.

Istnieje wiele metod i lekarstw na poprawianie czasu wytrysku u mężczyzn – od ćwiczeń, pomagających rozwiązywać ten problem, po naturalne tabletki czy kremy, które naprawdę działają i pomagają skutecznie rozwiązać ten wstydliwy męski problem. Każdy mężczyzna borykający się z tą dolegliwością powinien szukać do skutku najwłaściwszego dla siebie rozwiązania.

skuteczne-powiekszanie-penisa

 

© 2012-2013 PowiekszaniePenisaxl.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.


Leave a Reply